ÖVRIGT / Speglar / Spegel 12109464
nr 1210 9464
med Konsolbord. Höjd: 82+ 140
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 15 oktober 2018
kl 20:39:38
12/10 20:08:17
1.000 kr
14/10 18:41:53